Indien u ons wil contacteren, stuurt u een e-mail naar info@multifish.be 
of belt u ons op het nummer +32 50 54 27 25.

 

 

Algemeen

Donaat De Vos - CEO

Tel +32 50 54 27 25

info@multifish.be

 

 

Aankoop diepvries

Saskia Muylle - Purchase Manager

Tel +32 50 54 20 36

GSM +32 475 91 44 69

saskia@multifish.be

 

 

Aankoop/Verkoop vers

Albert Fieret

Tel +32 50 54 27 27

albert@multifish.be

 

Johan Soetewey

Tel +32 50 54 27 27

johan@multifish.be

Verkoop & logistiek

Kris Debouck  - Sales Director

Tel +32 50 54 27 20

kris@multifish.be

 

Dylan Buggenhoudt - Sales Manager

Tel +32 50 54 27 20

dylan@multifish.be

 

Griet Geldof - Sales Support

Tel +32 50 54 27 22

griet@multifish.be

 

 

Boekhouding

Tel +32 50 54 27 25

accounting@multifish.be